Velkommen    Vi utfører    Referanser    Ledige stillinger    Om oss  Kontakt oss  Sertifikater  
DØGNVAKT 53 76 60 90
Våre ansatte

Navn Anita Hellervik Lothe
Økonomisjef
Telefon 53 76 60 90
E-post anita@hks.no
Navn Kenneth Dahlberg
Serviceleder / Kuldemontør
Telefon 40 47 75 80
E-post kenneth@hks.no
Navn Frode Haarde
Prosjektleder / Kuldemontør
Telefon 95 75 88 77
E-post frode@hks.no
Navn Kenneth Hansen Mathiasen
Kuldemontør
Telefon
E-post km@hks.no
Navn Halvor Gundersen
Kuldemontør
Telefon 45 49 49 79
E-post halvor@hks.no
Navn Leiv Henning Haugland
Daglig leder
Telefon 95 75 84 42
E-post henning@hks.no
Navn Jurijus Nikitinas
Hjelpearbeider
Telefon
E-post
Navn Sveinung Steine
Kuldemontør
Telefon 91 87 12 61
E-post sveinung@hks.no
Relaterte sider

• Våre ansatte
Haugaland Kjøleservice AS
Sjoargata
5580 Ølen


Kontoradresse
Sentrum, 5580 Ølen

Telefon:   53 76 60 90
Telefaks: 53 76 60 99

E-post: post@hks.no


Haugaland Kjøleservice AS © 2019. Alle rettigheter reservert. JHL DataService - webVision v3.